Montaż i serwis

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Email: wroclawanteny@gmail.com 577 212 999

Montaż anten naziemnych DVB-T

  • Profilem naszej działalności jest przede wszystkim montaż nowoczesnych anten DVB-T. Posiadamy w tym zakresie doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę fachowców, która w szybki i profesjonalny sposób wykona całą instalację.

    Nasza firma świadczy kompleksowe usługi dostosowując swoje działania do potrzeb i oczekiwań klienta. W pierwszej kolejności pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniej anteny, by inwestycja była długotrwała i opłacalna. Uwzględnimy również Wasze możliwości finansowe i dobierzemy urządzenie w takim zakresie cenowym, jaki zostanie nam przedstawiony. Ponadto, znajdziemy odpowiednie miejsce do montażu anteny, reagując na Państwa sugestie i preferencje. Całość zorganizujemy w taki sposób, by w zależności od lokalizacji uzyskać jak najlepszy i najtrwalszy sygnał, bez konieczności stosowania jakichkolwiek wzmacniaczy.

    Zajmujemy się także konserwacją, modernizacją i przeglądem istniejących już odbiorników. Jeżeli Państwa urządzenie nie spełnia Waszych oczekiwań, pomożemy w jego ulepszeniu lub naprawie. Uwzględnimy ewentualną korektę położenia anteny i wyeliminujemy usterkę, by poprawić jakość odbieranego sygnału. Co więcej, w przypadku starszych instalacji, pomożemy w wyborze tunera DVB-T, podłączymy go i skonfigurujemy z Państwa telewizorem.

    Na życzenie klienta możemy również przystosować układ antenowy do odbioru telewizji naziemnej. Wykonamy też wszelkie prace o indywidualnym charakterze, np. dostosowując instalację do możliwości odbioru sygnału w kilku odbiornikach telewizyjnych.

    Bez względu na potrzeby klienta, zawsze indywidualnie podchodzimy do jego potrzeb i oczekiwań. Świadczymy nasze usługi kompleksowo, z najwyższą starannością i z pełnym profesjonalizmem. Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Wrocław oraz w jego okolicach.

Montaż anten naziemnych