Montaż i serwis

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Email: wroclawanteny@gmail.com 577 212 999

O firmie

  • Nasza firma posiada w ofercie montaż oraz serwis anten satelitarnych i naziemnych DVB-T. Obszarem naszych działań jest miasto Wrocław oraz okoliczne miejscowości. Nasze bogate doświadczenie w tym temacie, pozwala na precyzyjne ustawienie anteny. Wykonujemy montaż anten w różnych technologiach, dostępnych obecnie na rynku.

    Do naszej pracy podchodzimy zawsze z bardzo dużym zaangażowaniem. Stawiamy na dobrą jakość usługi oraz szybkość realizacji danego zlecenia.

    W wyposażeniu naszej firmy zajmuje się wysokiej jakości sprzęt instalacyjny, za pomocą którego możemy precyzyjnie ustawić antenę. Zawsze zależy nam na tym, aby odbiór obrazu telewizyjnego był bardzo wyraźny, czytelny i bez żadnych zakłóceń. Ustawiamy największą moc oraz siłę, jaka tylko jest możliwa w bieżącej lokalizacji. Antena montowana jest mocno oraz stabilnie na danej powierzchni.

    Oczywiście, my zawsze doradzimy najlepsze miejsce na instalację anteny, więc klient nie musi się martwić o tę kwestię. Zazwyczaj jest to dach, balkon, komin albo elewacja. W wyposażeniu firmy, znajdują się mocne elementy mocujące, dzięki którym antena będzie stabilnie zainstalowana i żaden wiatr nie zakłóci domownikom odbioru telewizji. Ceny usług naszej firmy są bardzo atrakcyjne.

    Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą usług i zachęcamy do skorzystania z wieloletniego doświadczenia i bogatej wiedzy w zakresie realizacji montaży i serwisów anten.

  • Nasza oferta >