Montaż i serwis

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Email: wroclawanteny@gmail.com 577 212 999

Montaż, wieszanie telewizorów

  • Nasza firma zajmuje się montażem telewizorów. Mamy bogate doświadczenie, jeśli chodzi o instalację telewizorów typu LED, Plazma czy też 3D. Z naszych usług można skorzystać w mieście Wrocław jak i również w okolicznych miejscowościach.

    Telewizory montowane są za pomocą solidnych oraz trwałych elementów mocujących i uchwytów. Najczęściej telewizory montowane są na ścianach. Montaż telewizorów możemy wykonać na przykład w mieszkaniu albo w domu. Również jeśli klient sobie zażyczy, możemy zamontować telewizor na przykład w hotelu, albo w innym pomieszczeniu użytkowym. Montaż telewizorów odbywa się w sposób bezpieczny oraz estetyczny. Na życzenie klienta, możemy schować wszystkie wystające przewody pod odpowiednią, elegancką listwą. Jeśli chodzi o sam montaż, otwory wywiercane są tylko w tych miejscach, w których zachodzi taka potrzeba. Oczywiście, my zawsze doradzimy klientowi najlepsze miejsce na montaż telewizora w danym pomieszczeniu.

    Nasi zadowoleni klienci są najlepszym dowodem, jeśli chodzi o efekty naszej pracy. Natomiast atrakcyjne ceny również są naszą mocną stroną. Montaż telewizora zawsze przebiega bardzo szybko oraz sprawnie. Uchwyty montowane są bardzo fachowo oraz porządnie.

Montaż, wieszanie telewizorów