Montaż i serwis

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Email: wroclawanteny@gmail.com 577 212 999

Ustawianie anten

  • Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu montażu i serwisowania anten. Działamy na terenie Wrocławia i w najbliższych okolicach. Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu potrafimy sprostać wszystkim postawionym nam zadaniom.

    Zajmujemy się ustawianiem anten do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T, jak i anten satelitarnych przy pomocy profesjonalnych mierników. Usuwamy wszelkiego typu awarie związane z instalacjami antenowymi takie jak: brak sygnału, zacinający się lub pikselujący obraz, niewyraźny obraz na ekranie telewizora, brak kanałów, ustawiamy prawidłowo rozstrojone anteny.

    Jesteśmy firmą, która stara się zaoferować klientom jak największy zakres usług, dlatego też zajmujemy się serwisem. W przypadku pojawienia się jakiejkolwiek usterki, lepiej powierzyć zadanie zlokalizowania jej i usunięcia w ręce naszej firmy. Dzięki osobom z odpowiednimi kwalifikacjami, możliwe jest sprawne zlokalizowanie przyczyny i szybkie wyeliminowanie. Pomocny będzie w tym także specjalny osprzęt, który posiadamy.

    Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie interesanta i dokładamy do tego wszelkich starań. Usługa wykonana zostanie w najszybszym możliwym czasie, a ceny oferowane przez naszą firmę są konkurencyjne, wszystko w trosce o klienta.