Montaż i serwis

Potrzebujesz pomocy? Dzwoń!

Email: wroclawanteny@gmail.com 577 212 999

Wybór platformy

  • Wybór platformy telewizyjnej, która będzie spełniać nasze oczekiwania nie jest prostym zadaniem. Na rynku mamy obecnie 4 wiodące platformy, które są zróżnicowane pod względem oferty oraz kosztów. Szukając idealnej telewizji dla siebie warto bliżej poznać usługi każdego z operatorów. Pod uwagę należy wziąć takie czynniki jak koszty abonamentu, funkcje tunerów znajdujących się w zestawie, np. możliwość nagrywania ulubionych filmów czy seriali czy też usługi VOD, czyli oglądanie na życzenie.

    Każdą z ofert można sprawdzić na stronie poszczególnych platform cyfrowych. Warto dokładnie śledzić, jakie pakiety, promocje oraz prezenty oferują poszczególne platformy.

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat

- obecnie jest to największa platforma cyfrowa w Polsce, która ma aż 141 kanałów dostępnych dla klientów, w tym aż 44 HD. W ofercie wiele pakietów oraz promocji, które zachęcają kolejnych klientów do korzystania z tej platformy.

www.cyfrowypolsat.pl
NC+

NC+

- to połączenie Cyfry + oraz platformy n. Fuzja pozwoliła stworzyć wiele kanałów telewizyjnych, w tym atrakcyjny Canal + oraz największy z pakietów, który ma 140 kanałów, z czego aż 62 HD. W ofercie wiele promocji oraz możliwość połączenia telewizji cyfrowej z internetem za korzystną cenę.

ncplus.pl
Orange TV

Orange TV

- to cyfrowa platforma telewizyjna, która oferuje 89 kanałów, z czego 23 kanały to kanały HD. Orange zapewnia wysokiej jakości modem, dzięki czemu można wygodnie korzystać jednocześnie z telewizji jak i z internetu. Telewizja jest dostępna tylko jeżeli zdecydujemy się na internet oferowany przez tego operatora.

orange.pl
Telewizja na kartę

Telewizja na kartę

- w swojej ofercie ma 77 kanałów, w tym 23 kanały HD. Zaletą tej platformy telewizyjnej jest możliwość samodzielnego wybierania poszczególnych kanałów, za których oglądanie będziemy płacić. Dodatkowo nie jesteśmy związani żadną umową abonamentową, a korzystanie z telewizji odbywa się na zasadzie zakupu doładowań.

telewizjanakarte.pl